Warsztaty i szkolenia
Fundacja ŚWIADOMI - Warsztaty i szkolenia
 Oferujemy warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Podstawowym celem dla którego powstała Fundacja Świadomi jest organizacja warsztatów.

Jako rodzice zderzamy się na co dzień z różnymi problemami wychowawczymi. Nie ma przecież rodzin idealnych i wiemy, że z takiego typu problemami zmaga się większość rodziców. Co zrobić gdy mimo wszelkich starań, przeczytania kilkunastu książek o wychowaniu dzieci czy wysłuchania złotych rad cioci, wujków czy babć nasze metody wychowawcze nie przynoszą oczekiwanych a czasem nawet żadnych rezultatów?

Co zrobić gdy nasze dziecko paraliżują lęki, jest agresywne, nie słucha się nas, ma problemy z motywacją i koncentracją w szkole lub dziwnie się zachowuje i po prostu obawiamy się o jego zdrowie? Co zrobić gdy je tylko 3 pokarmy na krzyż i godzinami namawiamy je do spróbowania owocu lub warzywa?

Fundacja Świadomi powstała jako odpowiedź na te i inne problemy.

Gromadzimy specjalistów, prowadzimy rozmowy z rodzicami, analizujemy potrzeby i dysfunkcje w rodzinach, po to, aby na bieżąco dopasowywać ofertę warsztatów do Waszych potrzeb.

Chcemy pomóc Wam zrozumieć skąd mogły wziąć się Wasze problemy wychowawcze. Jakie są przyczyny ich powstania, mechanizmy działania i sposoby rozwiązania? Chcielibyśmy wspierać rodziców i motywować ich do działania. Bycie rodzicem to w końcu najważniejsza rola jaką przyszło nam w życiu pełnić.

To dla Was prowadzimy warsztaty z zakresu psychoedukacji rodziców, warsztaty dla osób w kryzysie, warsztaty zdrowego odżywiania, warsztaty motywacyjne i inne.

Gdy w Waszych głowach powstaje 1000 pytań, ręce opadają z bezsilności i ciężko znaleźć właściwą, drogę, by rozwiązać problemy, nie bójcie się stawiać pytań i szukać pomocy. Gra w końcu toczy się o szczęśliwą dzieci, rodzinę, życie… Czy jest coś ważniejszego?

Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Jeśli w naszej ofercie warsztatowej nie znaleźliście tematu które Was interesuje, napiszcie do nas... Postaramy się znaleźć specjalistę, który podczas spotkania indywidualnego lub grupowego postara się pomóc i odpowie na Wasze pytania.

Aby kompleksowo pomagać osobom, które szukają pomocy prowadzimy także poradnictwo i terapię psychologiczną. Po warsztatach i rozmowie z psychologiem często okazuje się, iż problemy z którymi zgłosili się niektórzy uczestnicy nie są oczywiste, często mają tak zwane "drugie dno”, wymagają głębszej analizy specjalisty i bliższego przyjrzenia się systemowi, otoczeniu w którym powstały.

Z pomocą przyjdą na pewno specjaliści psycholodzy i terapeuci z Centrum Psyche, które działa pod patronatem fundacji.

Zapraszamy Was do skorzystania z usług Centrum Psyche.