Kobiety Starych i Nowych Żernik łączcie się
Bottom text
Top text
Fundacja ŚWIADOMI - Warsztaty i szkolenia - Kobiety Starych i Nowych Żernik łączcie się

Zapraszamy wszystkie mieszkanki Żernik do udziału w bezpłatnych warsztatach pod hasłem

Kobiety Starych i Nowych Żernik łączcie się!

💪👩‍🦱👱‍♀️👩‍🦳👵💪

Projekt jest dofinansowany w ramach Programu „Mikrogranty NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.
‼️Warunkiem, który trzeba spełnić aby wziąć udział w projekcie jest zamieszkanie we Wrocławiu na terenie Osiedla Żerniki (za Nowym Dworem).

Harmongram warsztatów:

1️⃣💃 Warsztaty terapii tańcem 💃 - zajęcia mają na celu wzmocnić i uświadomić sobie łączność z własnym ciałem i doprowadzić do stanu głębszej harmonii i lepszej relacji z sobą samym i innymi ludźmi, uwolnić nagromadzone w ciele napięcia i stłumione emocje. Warsztaty prowadzone będą przez certyfikowaną terapeutkę choreoterapii.
➡️ miejsce: szkoła podstawowa przy ul. Rumiankowej 34, Wrocław
➡️ termin: 6.04
➡️ godziny: grupa 1- od 10:00-12:00, grupa 2- 12:30-14:30

2️⃣ 💄Warsztaty wizażu i sztuki makijażu 💄 - zajęcia mają na celu poszerzyć wiedzę uczestniczek z zakresu makijażu i wizażu, dopasowanego do ich typu urody i fizjonomii oraz nauczyć je zastosować ją w praktyce. Warsztaty prowadzone przez doświadczoną wizażystkę, charakteryzatorkę i stylistkę.
➡️ miejsce: szkoła podstawowa przy ul. Rumiankowej 34, Wrocław
➡️ termin: 13.04
godziny: grupa 1- od 10:00-12:00, grupa 2- 12:30-14:30, grupa 3- 15:00-17:00

3️⃣👩‍💼 Warsztaty psychologiczne 👩‍💼 - tematem spotkania będzie:
”10 kroków do zbudowania dobrych relacji z Twoim dzieckiem”. Szkolenie to stanowi nieocenione źródło wiedzy zarówno dla obecnych jak i przyszłych rodziców, które nauczy ich jak unikać podstawowych błędów wychowawczych. Spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonych psychologów dziecięcych.
➡️ miejsce: Kawiarnia Hopa-Opa, ul. Barskich 13, Wrocław
➡️ termin: 11.05
➡️ godziny: od 10:00 - 16:00 z przerwą na obiad

4️⃣ 🥦Warsztaty dietetyczno - kulinarne 🥦- podczas warsztatów przygotujemy kilka zdrowych i smacznych przekąsek, mających zastąpić niezdrowe produkty oferowane w sklepach. Uczestniczki nauczą się na co zwracać uwagę, kupując artykuły spożywcze i przygotowując codzienne menu dla siebie i swojej rodziny. Będą też miały okazję skonsultować z dietetykiem ewentualne problemy żywieniowe. Warsztaty prowadzone będą przez dietetyka, posiadającego doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu edukacji żywieniowej.
➡️ miejsce: Kawiarnia Hopa-Opa, ul. Barskich 13, Wrocław
➡️ terminy: grupa 1- 27.04, grupa 2- 18.05
➡️ godziny: od 10:00 - 13:00

5️⃣ 📸 Warsztaty fotograficzne 📸- wydarzenie będzie miało charakter spaceru po ciekawych i malowniczych miejscach, znajdujących się na terenie Osiedla Żerniki (stara Stacja Kolejowa Żerniki, Park Żernicki, nowoczesna architektura modelowego osiedla Wrocławia - Nowe Żerniki), które stanowić będą tło do wykonania fotografii z udziałem uczestniczek projektu i ich dzieci. Warsztaty prowadzone będą przez fotografa rodzinnego.
➡️ miejsce: teren Osiedla Stare i Nowe Żerniki (plener)
➡️ terminy: 01.06
➡️ godziny: od 10:00 - 13:00

✏️ ZAPISY✏️
Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy:
📝 http://fundacjaswiadomi.pl/warsztaty-i-szkolenia/zapisz-się

❗️Jedna osoba może zapisać się na maksymalnie 3 różne warsztaty.
❗️Decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc ograniczona.

📫 KONTAKT 📫
🌐 E- mail: info@fundacjaswiadomi.pl
☎️ tel. 570 837 272

------------------------------------------------------
Projekt „Kobiety Starych i Nowych Żernik łączcie się!” jest dofinansowany w ramach Programu „Mikrogranty NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.